tel. 781 95 95 85
kontakt@pozycjonowanieradom.pl

Pozycjonowanie stron Radom

Pozycjonowanie stron internetowych to zjawisko w dzisiejszych czasach bardzo popularne. Otóż każda osoba czy też firma posiadająca własną stronę internetową, zwykle w mniejszym bądź większym stopniu decyduje się na jej wypromowanie. Świetnym tego przykładem jest nasza oferta, otóż po wpisaniu frazy pozycjonowanie stron Radom w wyszukiwarce internetowej Google, w pierwszych wynikach pojawi się przed państwem nasza strona internetowa.

Stąd też, nasze działania skupiają się na konkretnych metodach i słowach kluczowych. Każdy z klientów który podejmuje z nami współpracę może w pełni korzystać z pomocy naszych specjalistów seo a przede wszystkim wybrać odpowiednie słowa kluczowe na własną stronę internetową. To tylko jedna z wielu zalet jakie kryje nasza oferta, ponieważ jako jedni z nielicznych dodatkowo oferujemy naszym klientom:

– bezpłatny dostęp do monitorowania pozycji w przeglądarce Google.pl, dzięki czemu klient ma możliwość obserwowania pozycji słów kluczowych dzień po dniu.

– płatność za efekty! Po podpisaniu umowy klient nie traci ani grosza jeżeli dane słowo kluczowe nie znalazło się w pierwszych 10 wynikach wyszukiwania, ponieważ współpraca z nami to tylko i wyłącznie osiągnięcie zamierzonych działań.

– bezpłatną analizę słów kluczowych, pasujących do państwa witryny, gdyż wiemy jak często klienci mają problem z wybraniem odpowiednich fraz przy promowaniu witryny w sieci. Wybierzemy tylko te słowa, które zagwarantują ruch i odwiedziny na stronie klienta.

– optymalizację strony internetowej, by była ona w pełni zgodna z panującymi standardami narzuconymi przez Google. Algorytmy – panda, koliber oraz pingwin to dla nas miłe zwierzątka, które pomogą jeszcze bardziej wypromować państwa stronę.

Jeżeli zainteresowała cię nasza oferta i chcesz uzyskać więcej informacji na jej temat, to zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści czekają na kontakt telefoniczny, mailowy lub bezpośrednio poprzez formularz kontaktowy! Współpracuj z nami już dzisiaj i dołącz do szerokiego grona zadowolonych klientów.