tel. 781 95 95 85
kontakt@pozycjonowanieradom.pl

Strony internetowe Radom

Szukają Państwo webmastera, który buduje przejrzyste, funkcjonalne strony internetowe Radom? Zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Zajmuję się tworzeniem stron internetowych zarówno dla firm, jak i prywatnych klientów.

Strony tworzę w oparciu o CMS Joomla lub WordPress. Oba systemy pozwalają na łatwe zarządzanie treścią na stronie, są również w języku polskim. Tworzę strony w technologii RWD (strony responsywne), dzięki czemu portale wyświetlają się poprawnie zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i laptopach, telefonach lub tabletach. Dodatkowo instaluję skrypt statystyk (do wyboru Google/OWA/Piwik/stat4u) oraz wiele innych przydatnych skryptów, dzięki którym zarządzanie stroną i administracja jej treściami jest o wiele łatwiejsza.

Dla Klientów, którzy zdecydują się na stworzeni strony przygotowałem także ofertę pozycjonowania. Należy wiedzieć, że sama strona to dopiero początek – należy zadbać o jej promocję, aby była widoczna w wynikach wyszukiwania Google i przyciągała potencjalnych klientów. Oferuję pozycjonowanie na frazy regionalne, jak i ogólnopolskie. Jeżeli są Państwo zainteresowani – zapraszam do kontaktu mailowego.